Moda

2022 Yılı Yaz Trendleri ve Kombin Önerileri

2022 Yılı Yaz Trendleri ve Kombin Önerileri Nelerdir? Yaz ayları yaklaşıyor ve havalar iyice ısınmaya başlıyor Her yıl değişen moda trendleri bu yaz da yeniliklerle geliyor. Bizde bu yazımızda bu senenin trendlerini ele aldık.

2022 Yılı Yaz Trendleri ve Kombin Önerileri Nelerdir? Peki 2022 yaz kadın modasından neler trend olacak? Bu yaz kadınlar neler giyecek?

Rengarenk Bir Yaz

Pandeminin etkisinden iyice kurtulacağımız 2022 yazında tüm kıyafetlere renk gelecek. Bluzlar, elbiseler, etekler canlı renklere bürünecek. Özellikle fuşya, yeşil, turuncu, sarı gibi renkler hem kıyafetlerimize canlılık getirecek hem de bu yazın çok renkli geçmesini sağlayacak. Ayrıca bu yaz kıyafetlerde leon renklerde trend olmaya devam edecek.

Blazer Ceket ve Şortlar

2022 yazında blazer ceketler oldukça moda olacak. Bu blazer ceketler özellikle kısa şortlarla kombin edilerek hem spor hem de şık bir görünüm elde edilebilecek.

2022 Yılı Yaz Trendleri ve Kombin Önerileri
2022 Yılı Yaz Trendleri ve Kombin Önerileri

Okul Yıllarına Dönüş

2022 yılında tam nostalji rüzgarı esecek ve adeta eskiye bir yöneliş olacak. Okul yıllarını yansıtan V yaka bluzlar bu sene çok moda olacak. V yaka Bluzlar rengarenk etek ya da pantolonlarla kombin edilebilecek.

Fırfırlı Etek Modası

2022 Yazının trendlerinden biri de fırfırlı etekler olacak. Bu fırfırlı etekler gerek otantik şekillerde gerekse etnik desenlerle karşımıza çıkacak. Bu rengarenk desenli fırfırlı etekleri desensiz renkli bluzlarla kombinleyerek hanımlar günlük hayatlarında bol bol kullanacak.

Cesur Dekolteler Bu Yaza Damgasını Vuracak

Pandemi döneminde her ne kadar salaş kıyafetler moda olduysa da bu yaz tam tersi iddialı kıyafetler trend olacak. Özellikle 2022 yılının yazında sırt dekolteli elbiseler, asimetrik kesimler çok moda olacak. Bu kıyafetleri hanımlar ister günlük hayatında isterse şık bir davette giyerek hem güzel hem de iddialı görünecek.

İspanyol Paçaların Dönüşü

2022 yaz modasında boyu uzun gösteren ve birçok ayakkabıyla kombin edilebilen İspanyol paça pantolonlar tekrar moda olarak adeta retro havasına dönüş olacak. İspanyol paça pantolonlar rengarenk desenli gömleklerle kombin edilerek adeta bayanlara yaz aylarının coşkusunu yaşatacak.

Kot Şortlar Yazın Trendleri Arasında Olacak

Yılların değişmez modası kot, bu yaz da moda trendleri arasında yerini alacak. Yalnız bu yaz özellikle kot şortlar oldukça moda olacak. Hanımlar kot şortları, salaş bir bluzun altına ya da beyaz bir T- Shirtle kombinleyerek giyebilecek.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu