Güzellik

Çekici ve Büyük Gözlere Ne Dersiniz?

Çekici ve Büyük Gözlere Ne Dersiniz? Kadınların güzelliğinin ortaya çıkmasını sağlayan bakışlar için büyük gözler son derece önemli bir etki oluşturur. Bizde bu yazımızda yapacağınız bir kaç makyaj hilesiyle çekici ve büyük gözlere nasıl sahip olursunuz bunları paylaşacağız.

Çekici ve Büyük Gözlere Ne Dersiniz? Yüzde doğrudan etkiye sahip olan gözler oldukça önemlidir. Özellikle çekici ve büyük gözlere sahip olan kadınların oldukça şanslı oldukları söylemeden edemeyiz. Tabi ki her kadın da istediği göz şekline sahip olamayabiliyor. Bizde bu yazımızda yapacağınız bir kaç ufak dokunuş işe çekici ve büyük gözlere sahip olabileceğinizi belirtmek isteriz.

Çekici Ve Büyük Gözlere Sahip Olmak

Kadınların hayallerine ulaşmayı sağlayan çekici ve büyük gözlere ne dersiniz? Kadınlar için etkili bakışlar elde etmek son derece önemlidir. Bunun için de kadınlar büyük gözlere sahip olmak ister. Büyük ve çekici gözler sayesinde kadın istediği hoş görüntüye de ulaşır. Çünkü kadınlar için güzel görünmek son derece önemlidir. Gözler ise kadınların güzelliğinin ortaya çıkmasına yardım eder. Bu sayede de çekici bir görüntü de elde eder.

Çekici ve Büyük Gözlere Ne Dersiniz
Çekici ve Büyük Gözlere Ne Dersiniz

Çekici ve Büyük Gözlere Ulaşmak İçin Yapılacaklar

Kadınların bir kısmı doğuştan büyük göze sahip değildir. Bu kadınlar için de büyük göze ulaşmak son derece önemlidir. Birkaç basit makyaj hilesi ile kadınlar istediği büyük ve çekici gözler elde edebilir.

  • Gözlerin daha büyük olması ve dikkat çekmesi için öncelikli olarak beyaz göz kalemi kullanmak gerekir. Bu noktada insanların çoğu gözlerin içine siyah göz kalemi sürerek; büyük göze sahip olacağına inanır. Oysa bu son derece yanlış bir uygulamadır. Gözlerin daha büyük hale getirmek için mutlaka gözlerin iç kısmına beyaz göz kalemi, dış kısmına ise siyah göz kalemi uygulamak gerekir. Ancak bu sayede istenilen büyük gözlere elde edilir.
  • Göz farını doğru kullanmak da gözleri daha büyük gösterir. Göz farını kaş kemiğine doğru uygulamak büyük ve çekici gözleri ortaya çıkarır. Ayrıca birbiri ile farklı renklerde iki göz farı kullanmak da gözlerin daha belirgin hale gelmesini sağlar. Büyük ve çekici gözlere ulaşma noktasında göz farını dağıtarak uygulamak ve daha sonra bol maskara ile kirpikleri belirgin hale getirmek önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu