Moda

Deri Ceket Kombini Nasıl Yapılır?

Deri Ceket Kombini Nasıl Yapılır? Deri ceket, modası asla geçmeyen klasik ve vazgeçilmez bir parçadır. Özellikle ilkbahar ve sonbaharda şık ve özgün kombinler yaratmanızda size yardımcı olan deri ceket modelleri uygun parçalar ile kombinlemeniz çok önemlidir. Bu yazımızda size deri ceket kombinleri ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Deri Ceket Kombini Nasıl Yapılır? Hemen herkesin dolabında bir deri ceketi vardır. Bunun sebebi ise, asla modasının geçmeyecek olması ve çok yönlü olarak kullanılıyor olmasıdır. Bizde bu yazımızda deri ceket nasıl kombinlenir ele aldık.

Deri Ceket Modelleri

Deri ceketler çeşitli modellerde üretilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Sunulan deri ceket modelleri şu şekildedir:

  • Motorcu/V Yaka Modeller: Geniş bir V yaka kesimine sahip olan bu modeller daha grunge ve spor tarzda giyinmeyi seven kullanıcılara hitap etmektedir.
  • Yuvarlak Yaka Modeller: Daha klasik ve şık giyinmek isteyenlere hitap eden bu model, etek ve kumaş pantolonlar ile başarılı bir şekilde kombinlenebilir.
  • Polo Yaka Modeller: Maskülen görünümü tercih edenlere hitap eden polo yaka ceketler ofis ortamında rahatlıkla kullanılabilir. Kalem etek ile mükemmel bir kombine oluşturur.
Deri Ceket Kombini Nasıl Yapılır
Deri Ceket Kombini Nasıl Yapılır

Deri Ceket Kombin Önerileri

Deri ceket modelleri arasından giyim tarzınıza uygun olan modele karar vermenizin ardından; sıra deri ceket kombinini nasıl gerçekleştireceğinize gelmiştir. Gardırobunuzdaki parçalar ile deri ceketinizi uygun şekillerde kombinleyerek şık ve özgün bir görünüm elde edebilirsiniz.

1-Kot Pantolon & Deri Ceket Şıklığı

Deri ceketin en güzel kombinlendiği parçalardan birisi şüphesiz ki kot pantolonlardır. Şık ve sade bir görünüm elde etmek istiyorsanız ceketinizin uzunluğuna bağlı olarak yüksek bel, düşük bel ya da boyfriend, yırtık jeanler ile deri ceketinizi kombinleyebilirsiniz.

2-Etek & Deri Ceket Özgünlüğü

Mini etekleriniz ile kombinleyebileceğiniz deri ceketler şık bir kombin elde etmek isteyen ve özellikle ofis ortamına uygun bir kombin isteyenlere hitap eden özgün ve dikkat çekici bir kombindir.

3-Elbise & Deri Ceket Uyumu

Rahat, asi ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek istiyorsanız sonbahar ve ilkbaharda elbise, deri ceket kombini yapabilirsiniz. Elbiseler ile kombinlendiğinde farklı ama şık bir görünüm elde etmenizi sağlayan deri ceketler ile aynı zamanda kendinizi mevsim soğuğundan da koruyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu