Moda

Modası Geçti Dediğimiz Her Şey!

Modası Geçti Dediğimiz Her Şey! Modadan geri kalmak istemeyen kişiler, modası geçen şeyler üzerinden de takibini sürdürmelidir. Aşağıda moda olmayan her şeyi bulabilirsiniz.

Modası Geçti Dediğimiz Her Şey! Moda, her gün kendini yenileyip ve çok çabuk değişebilmektedir. Sizde modayı yakından takip ediyorsanız modası geçen şeyleri yazımızda bulabilirsiniz.

Tayt ve Tunik

Önceden sık sık rastladığımız tayt ve tunik kombinleri, modası geçenler arasında. Artık tayt ile kısa tişörtler, belden bağlamalı tişört ve gömlekler tercih ediliyor. Bunun için tayt ve tunik kombinlerinizi rafa kaldırabilirsiniz. Tayt modası, arklı bir boyut kazanmıştır. Daha çok günlük hayatta tercih edilen ve spor bir şıklık için kullanılmaya başlanmıştır. Bunun için tunikler ile kombin edilmesi uygun değildir. Tişörtleriniz ile severek tercih etmenizin modaya uygun olacağını söyleyebiliriz.

Düşük Bel Pantolonlar

Neyin modası geçti dediklerimiz arasında mutlaka düşük bel pantolonlar da olacak. Düşük bel pantolonlar bir dönemin modasıydı. Ancak bu dönemde, pek tercih edilmiyor. Özellikle kot pantolonların yüksek bel olması ile moda ayrıca bir döneme girmiştir. Hem rahat hem de vücudu güzel gösterdiğinden, düşük bel pantolonlar rafa kaldırılmaya başlanabilir. Yüksek bel pantolonların günümüzde çok daha fazla tercih edildiğini bilerek ona göre hareket edebilirsiniz. Kumaş pantolonlar için dahi, yüksek bel seçeneklerinin olduğunu göreceksiniz.

Modası Geçti Dediğimiz Her Şey!
Modası Geçti Dediğimiz Her Şey!

Takım Aksesuarlar

Kolye, küpe, bileklik, yüzük gibi bir takım halinde satılan aksesuarların modasının geçtiğini söyleyebiliriz. Tamamen sizi farklı modeller üzerinden birlikte takabileceğiniz seçenekler ile aksesuar kombin etmeniz gerek. Hem farklı hem de zarif gözükmesi açısından takım olan aksesuarlardan kaçınabilirsiniz. Kolye küpe takımları dahi, modaya uygunluğu taşımıyor. Son dönemde çok moda olan, boyunda zarif bir şekilde duran kolyeler. Boynunuzu saran bu kolyeler ile modaya uygun bir şıklık oluşturabilirsiniz. Modası geçen aksesuarlar içinden uzak durmayı başarmanız halinde, özel bir kombin oluşturmanız sağlanır. Takılarınızı zevkle seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu