Moda

Sonbahar Kış Modasının Gözdesi Tulumlar Nasıl Kombinlenir?

Sonbahar Kış Modasının Gözdesi Tulumlar Nasıl Kombinlenir? İş dünyasından sokak modasına hatta abiyelere dek rahatlığın ve şıklığın parçası tulumlar, moda dünyasında yükselişini sürdürüyor.

Sonbahar Kış Modasının Gözdesi Tulumlar Nasıl Kombinlenir? Kadınların da oldukça sevdiği tulumlar, değişik modelleri ve renkleriyle mağazalarda yerini aldı. Peki Sonbahar Kış 2022 trendleri arasında yer alan tulum nasıl kombinlenir?

Denim Tulum Nasıl Kombinlenir

Siyah kot tulumlar, balon kol gömlek veya trikolarla kullanılarak klasik ve spor sentezi bir tarz yaratılabilir. Bu kombini siyah klasik topuklu bir ayakkabı ya da botla tamamlayabilirsiniz. Mavi kot tulumlar, klasik biçimde spor ayakkabı ve beyaz bluzla giyilebilir.

Sonbahar Kış Modasının Gözdesi Tulumlar Nasıl Kombinlenir
Sonbahar Kış Modasının Gözdesi Tulumlar Nasıl Kombinlenir

Derin yaka beyaz bluzları gösterişli kolyelerle tamamlanarak harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Bu kombini siyah sneaker ayakkabılar ve siyah ceketle klasikleştirerek de kullanabilirsiniz.

Dar paça kesimli kot bahçıvan tulum, beyaz gömlek, topuklu ayakkabı ve zarf çanta kombininin, her ne kadar klasik bir şıklık olsa da çekiciliğinden bir şey kaybetmediğini de hatırlatalım.

Siyah Basic Tulumlar Sonbaharda Nasıl Giyilir

Basic tulumlar zarafetin ve asaletin kıyafetidir. Siyah bacis tulumlar, her ortama uygun biçimde kombinlenebilen parçalardır. Transparan kol siyah basic tulum modelleri, abiye olarak metalik ayakkabı ve çantalarla kolayca kombinlenerek kullanılabilir. Metalik parçaların rengine uygun zarif takılarla gecelerde boy gösterebilirsiniz. Siyah basic tulumları desenli bluzlarla ve botla tamamlayarak, üzerine ceket atıp sokak modası için tarz bir şıklığı seçebilirsiniz.

Tulum ve Ceket Kombinleri

Modası geçmeyen kombinler içinde tulum ve ceket ikilisini de saymak gerekir. Rahat ve şık bir kullanım sunan uzun kollu gömlek yakalı ve kuşaklı tulumlar kısa ceketler ve topuklu ayakkabılarla tamamlanabilir. Kemerli dagaje yaka kolsuz tulum kombinleri içinde ceket, topuklu ayakkabılar ve el çantaları ile tamamlanan giyim tarzı oldukça şıktır. Ofis için tulum konbini fikri arayanlarda paça ve klasik yaka tulum ve ceket, klasik ayakkabı tarzını deneyebilirler.

Askılı Kombinler Sohbaharda Nasıl Kullanılır

Askılı tulum kombinleri genellikle hırkalarla çok yakışır. Yazın tek parça olarak kullanılabilen askılı tulumlar, sonbaharın ilk günlerinde hırka ve kısa botlarla harika bir ikili yaratır. Denim bahçıvan tulumlar desenli ve balon kol hırkalarla hareketlendirilirken, ince askılı siyah bir kombin, ince desenli hırkalarla zarif bir uyum yaratır. İnce askılı, bisiklet yaka bir tulum hırkayla kombinlenerek, spor ayakkabı ve çapraz askılı spor bir çanta ile tamamlanabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu