Burçlar

Yengeç Burcunun Negatif Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcunun Negatif Özellikleri Nelerdir? Kesinlikle hepimizin iyi yanları ve çok da iyi olmayan yanları var. Mükemmel değiliz ve kesinlikle olmayacağız, pek çoğu bundan hoşlanmasa da..

Yengeç Burcunun Negatif Özellikleri Nelerdir? Tüm burçların olumlu özellikleri olduğu gibi olumsuz özellikleri de vardır. Peki, yengeç burcunun negatif özellikleri nelerdir? İşte yengeç burcu hakkında bilmeniz gereken detaylar

Aşırı Duygusallık

Yengeç burcunun negatif özellikleri arasında ilk konu aşırı duygusallık oluyor. İlk başta utangaçlığınız yüzünden mesafeli görünseniz de, o engel bir kez kırıldığında, insanlar gerçekten nasıl olduğunuzu görebilir çünkü siz çok şeffaf bir insansınız. Bu duygular sizi çok romantik ve çok koruyucu bir insan olmaya yönlendirir. Özellikle kalbinizde büyük bir yer tutan insanlar için kibar ve cömertsiniz.

Yengeç Burcunun Negatif Özellikleri Nelerdir
Yengeç Burcunun Negatif Özellikleri Nelerdir

Değişken Ruh Hali

Yengeç burcunun negatif özellikleri arasında bir diğeri de değişken ruh halidir. Su burcunda doğan insanlar oldukça şiddetli ruh hali değişimlerinden muzdariptir. Yengeç burcu olarak sizin de zaten alışık olduğunuz ama çevrenizdekilerin pek anlamadığı bir durum. Sizinle bağlantı kurmaları çok zor olabilir çünkü sizin ruh halinizin her an nasıl değişebileceğini bilemezler. Bu da insanları zora sokabilir.

Karamsarlık

Dışarıdan gülümsemelerinizin en güzelini gösterseniz de, içinizde başınıza gelebilecek en kötü şeyleri düşünüyorsunuz. Sırf bu yüzden kendinize zarar verdiğiniz zamanlar oluyor… Ve Yengeç burcu olarak, en tehlikeli olumsuz özelliklerinizden biri, çok şüpheci ve biraz da kıskanç biri olabilmeniz. İnsanlarınızı o kadar koruyorsunuz ki, bir başkasının harekete geçtiğini gördüğünüz anda kıskançlık sizi içten içe öldürmeye başlıyor. Bu kıskançlığı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

Hayalperestlik

Yengeç burcuna sahip kişiler genellikle burçtaki en hassas ve dramatik olarak kabul edilir. Çok tanıdık, duygusal, sezgisel ve manevidirler. Bununla beraber dramatiklik onu nasıl kanalize ettiklerine bağlı olarak zayıf bir nokta veya bir güç olabilir. Oldukça hayalperesttirler ve kafalarında film yapma eğilimindedirler, fanteziye çok fazla sığınırlar. En iyi niteliklerinden biri de asalettir: doğası gereği asildirler. Yengeç burcundaki insanlar, güvenli oldukları ve aşırı aceleci olmadıkları taktirde değişikliklere yeterince açık olmalarına karşın, çoğunluk ile muhafazakar ve geleneksel olmalarıyla bilinirler.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu