Moda

2022 Yılının Trend Gelinlik Modelleri Nelerdir?

2022 Yılının Trend Gelinlik Modelleri Nelerdir? Önceki yıllarda çok sık kullanılan üç boyutu dantelli ve aplikler 2022 yılında da kullanılmaya başlanacak. Özellikle bohem tarzında olan gelin adayları giyecekleri gelinliklerinde kullanacağı 2022 yılı gelinlik modası üç boyutlu olup, çiçek detaylarına göre baharda yapılacak düğünlere güzel bir şekilde yakışır.

2022 Yılının Trend Gelinlik Modelleri Nelerdir? 2022 yılında yapılacak olan düğünlerde estetik görüntüler sağlayan üç boyutlu motifler, gelinliklerin güzel tamamlayıcısı olur. Gelin adayları gelinliklerinde üç boyutlu kumaşlar ile aplikleri kullanmayı düşünürlerse gelin takılarını en az seviyelerde tutmak yerinde olur. Şimdi sizlere 2022 yılının moda gelinlikleri tanıtılacak.

Gelinliklerde Romantik Tüyler

2022 yılında gelinlikler çok hareketli ve iddialı hale gelecek. Bembeyaz gelinliklerin yanında daha soft olan veya kremsi tonlardan oluşan gelinlikler bel, kol ve yaka kısımları bohem tüyler ile kaplı hale gelecek. Yani gelinlik üzerinde bulunan bu tüyler gelinliğe ayrı bir tarz yaratacak.

2022 Yılı Klasik Olan Gelinliğin Dışına Çıkacak

Uzun olan etekler ve kuyruklar büyüleyici kumaşlardan yapılan klasik gelinlikler yerine mini olan gelinliklerin modellerin erkeksi tarzları daha hâkim olacak ve crop yani pantolon tarzı olan gelinlikler 2022 yılında boy gösterecek. Kendilerini farklı görünmeyi seven gelin adayları 2022 yılında mini etek ile midi etek boylarına sahip olan, özel tasarım olan gelinlikleri tercih edebilirler.

2022 Yılının Trend Gelinlik Modelleri Nelerdir
2022 Yılının Trend Gelinlik Modelleri Nelerdir

Gelinlikte V Yakalar

Kadınsı gelin görünümü denilince v yaka 2022 yılının gelinleri için harika trend olarak ön plana çıkacak. Bütün düğün konseptine uyarlanabilen v yaka diğer yandan gelin adaylarının boyunu uzun gösterir. Giyilecek olan gelinlik saten veya Fransız dantellerinden olursa olsun derin v yakalar hepsinde iddialı olacak.

Yırtmaçlı Gelinlikler

Önceki yıllarda popüler hale gelen ve nikah törenlerinin vazgeçilmezi yırtmaçlı nikah elbiseleri, bu yıl gelinliklerde buluşacak. Üst düzeylerde olan yırtmaçlar cesur olan ve feminen tavırları ortaya koyan gelinler tarafından tercih edilecek. Düz kesim olan etekler yırtmaca çok yakışır.

Korse Görünümlü Gelinlikler

Son yıllarda ön plana çıkmış olan transparan detaylar olan gelinlik görünüme sahip gelinlikler 2022 yılının gelinlik modası olarak transparan bedenleri üst seviyelere çıkararak korse görünümüne sahip gelinlikler tercih edilecektir.

Kabarık Kollu Gelinlikler

Kabarık kollar eskiyi anımsatsa da modern bir şekilde tasarlanıp ortaya çıkan özel tasarım ile 2022 yılında kendinden söz ettirecektir. Hangi tarzda gelinlik olursa olsun kusursuz bir şekilde uyum sağlayacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu