Burçlar

Akrep Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır?

Akrep Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır? Akrep burcu, yapısı itibariyle tutkulu ve özgüvenli bir burçtur. Ancak bir o kadar da asabi ve kibirli olabilen bir karakter yapısına sahiptir. Bu sebeple diğer burçlarla uyum sağlarken sorun yaşama olasılıkları yüksektir.

Akrep Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır? Bu yazımızda su grubunda bulunan, gezegeni Mars ve Plüton olan ve 23 Ekim ile 22 Kasım tarihleri arasında doğmuş akrep burcu bireylerin bazı burçlarla olan uyumunu aktaracağız.

Akrep Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır
Akrep Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır

Akrep Burcu ile Boğa Burcunun Uyumu Nasıldır

Boğa burcu ile akrep burcu hemen hemen aynı özellikleri gösterirler. Özellikle evcimen ve tutkulu yapıları birbirlerine benzerlik gösterir. Ancak herhangi bir tartışmada iki burcunda asabiyet problemlerinin olacağını söylemek mümkündür. Eğer akrep burcu ve boğa burcu aralarında çok tartışıyorsa anlaşamazlar.

Akrep Burcu ile Koç Burcunun Uyumu Nasıldır

Akrep burcu ve koç burcunun ortak özellikleri inatçı olmalarıdır. Bu sebeple aralarında dediğim dedik bir ilişki söz konusu olabilir. Günün sonunda ikisi de dik başlı davranacağı için genelde anlaşamazlar. Bu anlaşmazlık bir felakete dönüşebileceği gibi aynı zamanda iki tarafta dürüst olacağından iki taraf birbirine güvenebilir.

Akrep Burcu ile Oğlak Burcunun Uyumu Nasıldır

Oğlak burcu, Akrep burcu bireylerin anlaşabileceği nadir burçlardan bir tanesidir. Özellikle hedef ve vizyon konusunda aynı görüşlere sahip olduklarından herhangi bir hedefe ortak yürümek iki tarafı da mutlu eder. Ancak akrep burcu tutkulu bir yapıya sahip olduğundan oğlak burcunun duygusuz ve sakin yapısı akrep burcunu çileden çıkartabilir.

Akrep Burcu ile Balık Burcunun Uyumu Nasıldır

Akrep burcu, duygular konusunda tutkulu bir yapıya sahip olsa da üzüntü veren veya kötü anlarda soğukkanlı davranır. Balık burcu ise tam tersi duygusallaşır ve sorun çözmekte zorlanır. Bu sebeple iki burç birbirleri arasında anlaşamayabilirler. Ancak yaşanacak duygular ortaksa balık burcunun duygulara önem vermesi akrep burcunun hoşuna gidebilir.

Akrep Burcu ile Başak Burcunun Uyumu Nasıldır

Akrep genel olarak bağımsız ve dağınık bir yapıya sahiptir. Başak burcu ise oldukça düzenli ve titiz bir yapıya sahiptir. Bir araya geldiklerinde iki tarafta kendi yöntemini savunacağından anlaşamayabilirler. Akrepler üzerlerinden baskınlık sevmezler ancak başak burçları girdikleri ortamlarda veya ilişkilerde baskın olmayı severler. Bu sebeple akrep ve başak burcunun uyumsuz olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu