Dekorasyon

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Güzelleştirecek Basit Fikirler

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Güzelleştirecek Basit Fikirler Nelerdir? Banyonuzun eski olduğunu düşünüyorsanız, ya da uzun yıllardır aynı dekorasyonda kullandığınız için değiştirmek istiyorsanız, bütçenizi sarsmadan bunu yapmak mümkündür. Peki düşük bütçeyle banyomu nasıl güzelleştiririm diyorsanız, bizden size basit ip uçları..

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Güzelleştirecek Basit Fikirler Nelerdir? Dekorasyon son yıllarda epey fazla öne çıkan bir alan. Yani iç mekânlarda, özellikle iş yerleri ve evlerde güzel görüntü müşterileri etkilemek veya kişisel alanda da iyi görüntü elde etmek açısından önem kazanmış durumda. Banyo dekorasyonu da kullanım açısından geniş bir alana ihtiyaç duyulan yerlerdir. Burada değişiklik yapmak istediğinizde bunu ekonomik şekilde sonlandırmak için bazı önerilere bakılabilir.

Dolap Renklerini Değiştirin

Eğer banyo içinde dolaplarınız varsa ve nasıl bir değişiklik istediğinizi bilemiyorsanız ekonomik bir yöntem olarak dolap renklerini değiştirebilir, canlı tonlardan oluşturabilirsiniz. Üstelik bu renk değişikliği ile uyan sabunluk, havlu perde gibi detaylar da faydalı olabilir. Dolaplarınızla bütünlük sağlayan bir renk geçişi sağlanabilir.

Raf Ekleyin

Banyonuzda hem yer açmak hem de görüntü açısından önemli bir değişiklik yapmak istiyorsanız bu durumda raf eklemek ideal bir sonuç olacaktır. Yani metalik renklerden oluşan askı ya da raflar ekonomik banyo dekorasyonu açısından avantaj sağlar.

Banyonuzu Uygun Bütçeyle Güzelleştirecek Basit Fikirler
Banyonuzu Uygun Bütçeyle Güzelleştirecek Basit Fikirler

Banyoda Sanatsal Dokunuşlar

Banyoda farklı bir dekoratif hava yaratmanın bir diğer yolu tablo gibi sanatsal özelliği olan aksesuarlardan faydalanmaktır. Buhardan etkilenmeyecek şekilde bir tablo alabilir ve standartların dışında bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik çok da ekonomik şekilde bir değişiklik olacaktır.

Zemine Farklı Tarz Kilimler Serin

Banyonuz büyükse, zeminde ıslanmayan alanda farklı bir tarzda kilim sermek işe yarayabilir.  Bu şekilde kullanımda sorun olmadan, kilimin yarattığı değişik havayı hissedebilir ve ekonomik dekorasyon değişikliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Borularınızın Renklerini Değiştirin

Banyoda ekonomik dekorasyon yapmanın bir diğer yolu boru gibi göz yoran bölümleri iyileştirmektir. Yani yeşil, kırmızı gibi canlı renklere bu bölümü boyarsanız, bu renklere uygun sabunluk benzeri parçalar da alırsanız ideal bir değişiklik olabilir. Yani en azından kötü görüntü giderilmiş olur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu