Burçlar

Boğa Burcu Kadını Hakkında Merak Edilenler!

Boğa Burcu Kadını Hakkında Merak Edilenler! Boğa burcu kadını enerjileri ile çevresinin dikkatini kolay çekebilmektedir. Hücum halindeki astrolojik görüntüsüyle farklı bir aura kazandırmıştır.

Boğa Burcu Kadını Hakkında Merak Edilenler! Sosyal yaşantısında, iş hayatında ve aile hayatında hızlı bir enerjiye sahiptir. İkili ilişkilerde güven, adanmışlık ve sadakat duygularına önem vermektedir. Hayatında çok az arkadaşı bulunmaktadır. Partnerlerini uzaktan izleyerek iyi düşünmektedir. Sessiz mizaçlı olan boğa burcu kadını iletişimde yetenekli değildir. İlk adımı genellikle karşı taraftan beklemektedirler. Boğa burcu kadını aşk hayatında merak ettiğiniz sorularını cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını Hakkında Merak Edilenler!
Boğa Burcu Kadını Hakkında Merak Edilenler!

Boğa Burcu Kadını İlişkiler

Boğa burcu kadını ilişkiler konusunda titiz davranmaktadır. Evleneceği veya sevgili olacağı kişileri dikkatli olarak izlemektedir. Güven, şefkat, sadakat duygularını aramaktadır. Partnerleriyle aynı zamanda arkadaş olmayı istemektedir. Sevdikleri kişilere duygularını belli etmekten çekinmemektedirler. Boğa burcu kadınlarının bir diğer belirgin özeliği ise anaç olmalıdır. İlişkilerinde bile annelik duygusu ön plana çıkmaktadır. Alınan kararları hızlı şekilde uygulamayı sevmektedir. Tembellik ve dağınıklıktan hoşlanmamaktadırlar.

İlişkilerinde en zorlayıcı özelliği ise inatçılığıdır. En sevdikleri kişiler bile boğa burcu kadınlarını inadından döndürememektedirler. Partnerleriyle zıtlık durumlarında kolaylıkla ayrılığı göze alabilmektedir. Kendisinin onaylanması, sevilmesi ve tebrik edilmesi hoşlarına gitmektedir. Aşk uyumu olarak bakıldığında akrep, başak ve balık burçlarıyla uzun birliktelikler yaşanılmaktadır. En anlaşamaz burçlar listesinde ise yay, koç ve ikizler bulunmaktadır.

Boğa Burcu Kadını Hediye Seçimi

Boğa burcu kadını hediye seçimi sırasında dikkat edeceğiniz kriterler bulunmaktadır. Çünkü verilen hediyeye oldukça önem vermektedirler. Kendisini özel hissettirecek duygu yüklü hediyelere anlam yüklemektedirler. Eşinin veya sevgilisinin kendinden bir şey katmasını istemektedir. Ev yemeklerinde, hazırlanan şık sunumlardan ve el yapımı hediyelerden hoşlanmaktadır. Geleneksel yemekleri, sahil gezilerinden ve evde yapılacak şık sunumları tercih edebilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını Fiziksel Özellikler

Boğa burcu kadını fiziksel özellikler arasında dik ve geniş omuzları göze çarpmaktadır. Genellikle minyon görünüşlü insanlardan oluşmaktadır. Yüz hatları belirgin ve alnı geniştir. En fazla öne çıkan özellikleri arasında iri gözleri, uzun kirpikleri ve çok sayıda benleri gösterilebilmektedir. Genellikle vücut oranları hafifçe dolgundur. Kendilerine özgü aurası bulunmaktadır. Girdikleri ortamlarda güzellikleriyle kısa sürede gözleri üstüne çekebilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu