Teknoloji

HTC M9 Genel Özellikleri ve İncelemesi

HTC M9 Genel Özellikleri ve İncelemesi! HTC, android telefon konusunda son yıllarda yaptığı atılımlar ve yenilikçi yapısıyla şimdiden akıllı telefon sektöründe en iyiler arasındaki yerini aldı.

HTC M9 Genel Özellikleri ve İncelemesi! HTC M9’u kullanıcılar için satışa sundu. Kalitesiyle fark yaratan M9, kısa sürede büyük ilgi gördü.

HTC M9 Genel Özellikleri

Hızla gelişen teknolojik koşullarda HTC M9, sahip olduğu teknolojik özellikler ile de bu ilgiyi gerçekten hak ediyor. Özellikle sahip olduğu donanımsal özellikler ile kaliteyi ve hızı yaşatan HTC M9 ile siz de tüm işlerinizi telefonunuzdan yapabilecek, kaliteli oyun deneyimleri yaşayabileceksiniz. Ayrıca geliştirilmiş kişiselleştirme seçenekleri ile HTC M9’unuzu diğer akıllı telefonların aksine daha üst düzey kişiselleştirebilecek, M9’da bulunan birçok özelliği kolay ve pratik yoldan kontrol edebileceksiniz.

HTC M9 Genel Özellikleri ve İncelemesi
HTC M9 Genel Özellikleri ve İncelemesi

2.0 GHz işlemci hızıyla, 20 MP arka ve Ultrapixel ön kamerasıyla fark yaratan HTC M9’un Türkiye fiyatı 2.699 TL’dir. 3 GB rami ve 5 inçlik ekranıyla da bu farkı hissettiren HTC M9 sizlere daha kaliteli ve daha gerçekçi oyun deneyimleri de sunuyor.   HTC M9 ile Grafiklere Hükmedin! HTC M9, yenilenen ekranı ve süper hızlı hâle getirilmiş işlemcisiyle mükemmel oyun ve görsel deneyimler yaşamanızı sağlıyor.

Kalitesiyle bunu hissettiren HTC M9’lar mükemmel tasarımıyla da zevkinize hitap ediyor. Kaliteyi ve estetiği sağlayan HTC M9 ile siz de mükemmel oyun ve görüntü deneyimleri yaşayabilecek, grafiklere diz çöktüreceksiniz. En kaliteli ve en yüksek sistem gereksinimi gerektiren oyunları kolaylıkla ve herhangi bir kasma, donma sorunu yaşamadan oynayabilecek, tecrübe edebileceksiniz. Hiçbir şekilde donma, kasma ve yavaşlama sorunu yaşamak istemeyenler için mükemmel bir tercih olan HTC M9’lar 157 gram ağırlığıyla ve Android 5.0 (Lollipop) işletim sistemiyle mükemmel bir hâl alıyor. Sizde HTC M9 kalitesini test ederek görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu