Moda

Ofisinize Kış Şıklığını Taşıyın

Ofisinize Kış Şıklığını Taşıyın! Sırlarını bildiğiniz sürece ofiste şık olmak oldukça kolaydır. Kış günlerinde ofisinizde şık görünmek ve soğuktan korunmak istiyorsanız; sizin bu isteklerinize cevap verecek kış kombini önerilerimiz var.

Ofisinize Kış Şıklığını Taşıyın! Her giyim tarzında uygulayabileceğiniz bu öneriler ile bir yandan şık bir görünüm elde edip bir yandan ofis giyim kurallarının dışına çıkmazsınız.

1. Çanta ve Ayakkabılarınızı Doğru Seçmeye Özen Gösterin

Ofis kombinlerinde belki en önemli olan ve en göze çarpan parçalar şüphesiz çanta ve ayakkabılardır. Doğru bir şekilde seçtiğiniz ayakkabı ve çantalar, kombinlerinizi tamamlayarak tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlayan parçalardır. Bu parçaları seçerken görünüme önem verdiğiniz kadar gün boyu yanınızda taşıyacağınız ya da giyeceğiniz için konforlu ve kullanışlı olmasına da önem verin. Doğru çanta ve doğru ayakkabılar seçerek ofis kombinleri açısından mükemmel kombinler oluşturabilirsiniz.

Ofisinize Kış Şıklığını Taşıyın
Ofisinize Kış Şıklığını Taşıyın

2. Bakımınıza ve Makyajınıza Özen Gösterin

Ne kadar uyumlu kombinler oluşturursanız oluşturun; dış görünümünüzde özensiz olduğunuz zaman direkt göze çarparsınız. Bu neden ile haftada bir gün dahi olsa saç ve cilt bakımınızı yapın. Saçlarınıza önem göstermeniz ve saçlarınızı yapmanız; havalı ve bakımlı bir görünüm elde etmenizi sağlayan en önemli ipuçlarından birisidir. Aynı zamanda günlük makyajlarınızda da kombinleriniz ile uyumlu olan ton ve renkte makyaj ürünleri kullanarak doğru makyaj uygulayın.

3. Gardırobunuzu Organize Edin

Her sabah kalktığınızda ne giyeceğim sorusundan kurtulmak istiyorsanız gardırobunuzu organize etmeniz bu sorunlarınızın önüne geçecektir. Elinizdeki parçaları organize ederek kombinler oluşturun ve benzer kombinler oluşturacağınız parçaları gruplandırarak gardırobunuza yerleştirin. Aynı şeyi aksesuarlarınıza, çantalarınıza da uygulayın.

4. Aksesurlarınız İle Göze Çarpın

Çorap, şal, eldiven, takı, şapka ve daha pek çok aksesuarda modayı takip ederek; özgün ve göze çarpan parçalara kış kombin önerileri arasında yer vererek ofis şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu