Burçlar

Yengeç Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? Yöneticisi Ay olması sebebiyle su grubu burçlarının sezgileri en gelişmişi ve en anaç burcu olan Yengeç burcu, en iyi niyetli ve vatansever burcudur.

Yengeç Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? Evi ve ailesi onun için her şeyidir. Aile kavramı varsa bunu Yengeç burçlarına borçluyuz diyebiliriz. Romantik ve sevgi dolu yönlerinin yanı sıra bir o kadar da alıngan ve bir tape gibi geriye saran yapıları vardır.

Yıllar önce yapılan bir şeyi hiç ummadığınız anda karşınıza çıkarır ve hesabını sorar. Yengeç burcu ile evli iseniz ya da bir arkadaşlığınız varsa sözcüklerinizi kırk kez düşünüp seçmelisiniz. Her kelimenin altında bir anlam saklı olduğuna inanır çünkü. Söylediklerinizi tahmin bile edemeyeceğiniz yerlere çekebilir. Bir ortamda eğleniyorsunuzdur, hiçbir sıkıntı yoktur ancak bir bakmışsınız Yengeç burcu aniden bir kızgınlığa bürünebilir. Bunun sizinle de ilgisi olabilir ya da aklından o an başka bir konu geçmiştir ve bu da yüzüne yansımıştır. Ruh hâli çok değişkendir. Sezgileri çok kuvvetli olduğundan bazen kendinizi anlatmanıza gerek kalmaz çünkü o size söyler. Burçlara dair her şey konuşulurken Yengeç burcu kesinlikle detay anlatılmalı zira buna da alınabilirler.

Yengeç Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri
Yengeç Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri

Yengeç Kadını

Güçlü sezgilere sahip olması ona herkesin ruh hâlini çözebilme yeteneği kazandırmıştır. Yer yer empati özellikleri sergileyebilmektedir. Güçlü dış görünüşlerinin ardında çok kırılgan bir yapıları vardır. Kan kusar; kızılcık şerbeti içtim, derler. Ona dair bir şey yapılacaksa bunu, siz düşünmelisiniz. O söyledikten sonra hiçbir anlamı kalmaz. Güven mevzusu aşırı hassasiyet gösterdiği bir konudur ve aldatılmayı asla ama asla kabul etmezler. Hiçbir zaman materyalist değildirler. Ruhun güzelliği onları büyüler. Çocuklarına olan düşkünlükleri evrenin başka köşesinden bile bilinmektedir. Ailesini yedirir, içirir ve hiçbir şeylerini eksik etmek istemez. Yemek yapmayı çok sever ancak mutlaka beğenilmesi gerekir. Beğenilmeme durumu olursa tepkisi oldukça sert olabilir. Çekici ve eşinden başkasını gözü görmez bir burçtur.

Yengeç Erkeği

Sevgi ve şefkat dolu tam bir aile babasıdır. Annelerine düşkünlüğü ile bilinirler. Bu da bazen eşi ile tatsızlıklara yol açabilmektedir. Müthiş düzeyde duygusaldır, aşka önem verir ve seks de bu aşkın bir parçasıdır onun için. İlişki yaşamak için ilişki yaşamaz. Birlikte olacağı kişiyi mutlaka iyice tanıması ve duygusal olarak benimsemesi gerekir. Günü birlik ilişkiler ona göre değildir. Anılardan ve eski olan eşyalardan kolay kolay vazgeçmezler. Evlerine çok düşkündürler.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu