Yaşam

Zincirli Küpeler Nasıl Yapılır?

Zincirli Küpeler Nasıl Yapılır? sorusunu sizler için yanıtladık. Küpe tasarımlarında modayı takip edenler, zincirli küpelerin özel bir yeri olduğu konusunda hemfikirdirler. Ancak, takı standlarında gördükleri zincirli küpeleri satın almak yerine evde küpe tasarımını tercih ederler.

Zincirli Küpeler Nasıl Yapılır? İşte şimdi siz değerli küpe tasarımına ilgisi olan ziyaretçilerimize zincirli küpelerin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Zincirli Küpeler Nasıl Yapılır
Zincirli Küpeler Nasıl Yapılır

Zincirli küpeler nasıl yapılır?

Zincirli küpeler yapmak için çok sayıda küçük halkalardan almanız gerekmektedir. Ayrıca halka ucuna çeşitli boncuk veya delikli metal, çeşitli geometrik şekillerdeki malzemelerden de kullanabilirsiniz. Zinciriniz için aldığınız halkaların bir boy büyüğü bir halka daha alarak bu parçaları takabilir veya zincirinizin son halkasına bu malzemeleri karga burun sayesinde tutturabilirsiniz. Karga burun, hepinizin bildiği gibi takı tasarımlarında kullanılan özel penselerdir. Bu malzemeye, zincirli küpe yapımında da ihtiyacınız olacaktır. İki adet alacağınız küpe klipsine zincir halkalarınızı bu malzeme ile geçirdikten sonra, dilediğiniz sayıda metal parçaları da ucuna sırası ile takmanız gerekmektedir. En son klipsinizin ucunu bir elinizle tutup, diğer elinizle penseyi tutarak kapatmanız gerekmektedir. Dilerseniz, halkaları üç boy halinde ayarlayıp, metal parçalarınızı üç ayrı şekilde görüneceği biçimde de oluşturabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra zincirli küpe tasarımınızı nasıl yapacağınız sizin zevkinize kalmaktadır. Şıklığınızı tamamlayan unsurlar olan zincirli küpeleri her türlü ve renkteki giysi kombinlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oldukça basit olan bu küpe modellerine paranızı harcamak yerine, daha az fiyata mâl edeceğiniz malzemelerle, üstelik kendi isteğinize göre zincirli küpe tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu