Moda

2022 Tesettür Giyim Modelleri Nelerdir?

2022 Tesettür Giyim Modelleri Nelerdir? Annemden bilirim gençliğinde  ‘eli ve yüzü dışında’ tüm bedeni örten bol bir giysiler giymeyi tercih ederdi. Mevsimine değişen bu giysiler beden hatlarını belli etmeyecek bolluktaydı. Şimdi düşünüyorum da o günden bu yana ne çok değişmiş. Artık annem sıcak yaz aylarında kolay ve rahat kumaşlardan kullanılacak yapılmış tesettür elbiseleri tercih ediyor.

2022 Tesettür Giyim Modelleri Nelerdir? Tesettürlü giyim modasında 2022 modası ise bu bağlamada, pardösü, tunik, etek, geniş pantolon gibi giysiler tesettürlü bayanların hayatınızın her alanında kullanılacak türden parçalardan oluşmakta.

2022 Tesettür Giyim Modelleri Nelerdir
2022 Tesettür Giyim Modelleri Nelerdir

2022 Yaz Sezonu Tesettür Giyim

2022 yaz sezonunda muhafazakâr çizgide yorumlanmış birbirinden şık tesettür elbiseler modelleri ile ilgi çekiyor. Tesettür elbiselerde en çok gözüme çarpan detaylar dan biride altın rengi kemer ya da kendinden kumaşlı kuşaklar. Birde düz renk elbise modellerinin yanı sıra pembe, fuje pembe yeşil, mavi beyaz, kırmızı siyah gibi renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar yaz sezonunu anlatıyor. Detay deyince tesettür elbiselerde göze çarpan düğme ve dantel detayının göğüs hizasına kadar kullanılması gözümden kaçmadı.

Tesettür Giyim Klasik Modeller

Klasik modellerde ise daha çok kuversize yakalar, ön plana çıkarken hakim yakalı elbiselerde bu sezon çok revaçta Özellikle uzun boylu ve fiziği  düzgün bayanlar için ideal bir seçim olan   elbiseler  bir hayli zarif ve şık duruyor. Her yaş ve zevke hitap eden modelleri ile  birinden farklı tesettür  elbiseler göz alıcı olmak  eskiye kıyasla bayanlara ise  imkanlar sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu