Moda

Abiye Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Abiye Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? Abiye elbiseler arasında en moda renk tabii ki kremdir. Krem rengi, abiye elbiseler için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Doğallığın ve sadeliğin rengi olan, sade bir şıklığı yansıtan krem ​​rengi, pastel tonlarından bir renktir. Bu renk, aynı zamanda masumiyetin, saflığın ve güzelliğin de rengidir.

Abiye Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? Her mevsimde özel günler için oldukça uygun olan bu elbise rengi, son zamanlarda gelinlerin bile tercihlerinden biri haline gelmiştir. Özelikle kış aylarında krem renkli elbiseler, özel gecelerde göz alıcı bir görünüm yaratmaktadır.

Abiye Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir
Abiye Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Abiye Elbise Seçimi

Ten rengimize en yakın renklerden biri de ten rengidir. Bej ve krem ​​renklerin bir karışımı olan ten rengi, her cilt tonuna yakışan bir renktir. Bu yüzden abiye elbiselerde de sık tercih edilmektedir. Doğallığı yansıtan krem rengi, sadeliği ve şıklığı bir arada yansıtabilmesiyle modada yükselen bir trend haline gelmiştir.

Ten rengi, özellikle abiye elbiselerde farklı bir tarz ve stil yaratmaktadır. Bu yüzden hem sade hem şık görünmek isteyen kadınların bir numaralı tercihidir. İster bir düğünde, ister mezuniyette, ister bir nişanda kullanın, krem rengi bir elbise sizin hem çok duru ve sade hem de oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Bugün abiye elbiseler birçok farklı modelde üretilmektedir. Moda trendlerine uygun, çizgili veya çizgisiz, mat veya parlak kumaştan üretilmiş krem renkli bir elbise ile davette göz kamaştırabilirsiniz.

Abiye Elbise Kombinleme

Abiye elbisenizi seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey moda trendine ve elbisenize uygun bir ayakkabı seçmek. Krem rengi bir elbise seçtiyseniz, peki altına nasıl bir ayakkabı giymeliyim diye düşünebilirsiniz. Öncelikle seçeceğiniz ayakkabı davetin konseptine uygun olmalıdır. Krem rengi bir elbisenin altına yine krem rengi bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Krem rengi dışında, gümüş tonlarında bir ayakkabı da seçebilirsiniz. Davette giymek için ayakkabınızı seçerken, elbette mevsimi de dikkate almalısınız. Yaz aylarında yapılan bir davet için yüksek topuklu, ipli ayakkabılar, sandaletler tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise kalın topuklu, ince burunlu, kışlık abiye bir ayakkabı giyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminden sonra kıyafetinizi tamamlayan bir çanta seçimi ile kombinizi yapabilirsiniz. Elbisenizin rengine ve ayakkabınıza uygun bir abiye bir çanta ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu