Burçlar

Yengeç Burcu Yükseleni Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcu Yükseleni Özellikleri Nelerdir? Yengeç burcu yükseleni bulunan kişiler depresif ruh halindedir. Bazı durumlarda çevresine kolayca şüpheci yaklaşabilmektedir. Alınganlık ve olayları yanlış anlama huyları bulunmaktadır.

Yengeç Burcu Yükseleni Özellikleri Nelerdir? Çok kolay manipülatif olabilmektedir. Zorluklara karşı mücadelede zayıf kalmaktadır. Gurme yemeklerini tatmak en büyük eğlencesi olabilmektedir. Yeni ve farklı tariflere açıktır. Hayatının büyük bir bölümünü mutfakta geçirmektedir. Bundan dolayı Şık ev yemeği sunumları ve ev partilerinden hoşlanmaktadır. Eğlence hayatından da evde yapılan hobilere öncelik vermektedir. Bunun yanı sıra müze ve sanat galeri gezmekten hoşlanmaktadır. Özel hayatının sorulmasından ve irdelenmesinden asla hoşlanmazlar. Eşlerini veya sevgililerini korumaktadır.

Yengeç Burcu Yükseleni Özellikleri Nelerdir
Yengeç Burcu Yükseleni Özellikleri Nelerdir

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu kardinal yani öncü burç grubunda yer almaktadır. Özellikleri arasında anaç davranışları göze çarpmaktadır. Bazı durumlarda anne ve babasını bile büyütmektedir. Kardeşlerine, eşlerine ve arkadaş çevresine anne duygularıyla yaklaşmaktadır. Oldukça yardımseverdir. Sadece sevdiklerine değil tanımadığı kişilere de aynı duygularla yaklaşabilmektedir. Şiir yazmak, resim yapmak, fotoğraf çekmek gibi faaliyetlere öncelik vermektedir.

Yaratıcı bakış açısıyla özgün eserler ortaya çıkarabilmektedir. Hayal gücü yüksek kimselerden oluşmaktadır. Merhamet duygusu yüksek kişilerdir. Yengeç burcuna uygun meslekler arasında doktor, sanatçı, tarihçi, yazar, çevreci, mimar, müzisyen, diyetisyen, öğretmen yer almaktadır. Olumsuz özellikleri arasında ise kötümser ruh hali yer almaktadır. Olumsuzluğa meyilli insanlar olduğundan dolayı zor zamanlar yaşayabilmektedir. Rekabet içerisinde olmaktan hoşlanmazlar. Olumsuz düşüncelerinden dolayı çok kolay yenileceklerini anlayabilmektedir.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk hayatı sevgi dolu ve sahiplenici tutumuyla anılmaktadır. Partnerlerine karşı duygularını göstermekten asla çekinmezler. İlişkilerinde karşı taraftan adım bekleme huyları bulunmamaktadır. Evliliklerinde mantık ve sevgiyi dengede tutmakta zorlanabilmektedir. Özellikle aşık olduğu zaman partnerlerin hatalarını kolayca affedebilmektedir.

İkna gücü yüksek olan yengeç burçları ulaşılması zor kişileri elde edebilmektedir. Evlilikte sadık taraflar olmaktadır. Anaç duyguları ön planda olduğundan dolayı sorumluluk sahibi ebeveynler olabilmektedir. Duygusal ve romantik yanları güçlüdür. İlişkinizin her yılında farklı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Şiirler, hediyeler, romantik tatiller gibi güzel anılar biriktirebilirsiniz. Yengeç burcu kişileri ilişkinizde her günü özel kılmaya çalışmaktadır. Bu kişilere hediye seçimlerinizde aile yadigârı eşyalar veya takıları seçebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu